Anadolu Yakası

Ataşehir Nakliyat

Ataşehir Nakliyat
Nakliye hepimizin zaman, zaman ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği taşımacılık faaliyetidir. Bu taşımacılık faaliyetinin gerçekleşebilmesi beden gücü, teknolojik donanım, araç ve ekipmanla doğrudan orantılıdır. Kimi nakliye süreci kişinin kendisi tarafından kolaylıkla yapılabileceği gibi, kimi nakliye süreci ise profesyonellik, uzmanlık ve tecrübe gerektiren unsurlar barındırmaktadır. İşte biz tam da ikinci seçenekte belirtilen ve sizler için zor olan tüm bilgileri. Nakliye işlerinizin altından kolaylıkla kalkmanızı sağlamak amacı ile bu platform üzerinden sizlere hizmet sağlamaktayız. Ataşehir nakliyat firması olarak bireysel ve kurumsal taşımacılık kapsamında çok fazla başlık altında nakliye hizmeti vermekteyiz.  Bu hizmetlerimiz arasından öncelikli olarak ve sıklıkla tarafımızdan talep edilen evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gelmektedir.Nakliyat ve taşımacılık anlamında alt yapımızın gücü, çalışanlarımızın uzmanlığı, bilgi ve tecrübesi tüm bu taleplerin başarı ile karşılanmasını doğurmaktadır. Diğer nakliye türleri olan ve Ataşehir’de yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyaç duyabileceği kurumsal taşımacılık, parsiyel taşımacılık, ambar taşımacılık, parça eşya taşımacılık. Nakliye uygulamalarını da en ideal biçimde müşteri memnuniyeti esaslı olarak yerine getirmekteyiz.

Ataşehir evden eve nakliyat
 Talebinizde eşyalarınızın nereye ve nasıl gideceği yönünde planlamanın yapılabilmesi için uzman eksper’lerimiz adresinizi ziyaret ederek analizlerini gerçekleştirmektedir. Ev eşyalarınız arasında kırılması mümkün mutfak eşyalarınız ve hasar görme sonrası çalışamayacak duruma gelebilecek çeşitli özel malzemelere önemle dikkat etmekteyiz. Tüm eşyalarınızın ambalajlanma ve paketleme süreci tamamlandıktan sonra. Liste haline getirilen bu eşyalarınız taşıyıcı personelimiz tarafından uygun olan araçlarımıza yüklenmek üzere araçlarımıza doğru taşınacaktır. Ataşehir nakliyat firmamızın bu noktada sizlere temin edilen tüm araçları nakliye işine uygun olan geniş açık-kapalı kasalı, transporter, panelvan, kamyon, kamyonet gibi modellerden oluşmaktadır. Ayrıca taşıma öncesi ve sonrasında söküm ve montaj gibi teknik eylemleri gerektiren eşyalarınızda yine marangoz ustalığı konusunda deneyimli olan tekniker ekibimiz tarafından güvenli bir şekilde alandan sökülmesi ve yeni yerine montajı olacak şekilde kurulması sağlanacaktır.

AtaşehirNakliyat

Ataşehir ofis ve büro nakliyat İşlerinizde de aynı başarı uygulamaları sergilemekteyiz. Ofis ve büro mobilyalarınızın, evrak dolaplarınızın ve diğer tüm farklı malzemelerinizin sorunsuz yerine teslimini yapıyoruz. Yük ve eşyaların bir alandan başka bir alana taşınması ve yeniden yerleştirilmesi anlamında sizlere hiçbir zahmet çıkartmıyoruz. Tüm zor olan işleri biz yapıyor ve sürecin bir bütün halinde tamamlanmasını gerçekleştiriyoruz. Biz tüm bu zorlukların üstesinden gelirken siz diğer işlerinize ve yaşamınıza odaklanabilirsiniz. Ataşehir nakliyat olarak her zaman en doğru ve gerçekçi bir hizmeti almanız için çaba sarf ediyor ve bu çabamızın karşılığını da başarılı teslimler sonrası yüzünüzde oluşan tebessümle alıyoruz. Doğru planlama ve doğru taşıma teknikleriyle bizim için zor olan aslında hiçbir şey yok diyebiliriz. En yüksek katlardan ve asansörsüz alanlardan yük ve eşyalarınızın güvenli şekilde taşınmasını çeşitli robotik sistemlerle sağlıyoruz. Bunların en başında asansörlü nakliye uygulaması geliyor elbette. Ataşehir asansörlü nakliye uygulamasında yeni nesil teknolojilere ev sahipliği yapıyoruz. Saha ve alan çalışmalarında görev alan nakliye personelimizin her biri kendi alanında uzmanlaşmış, eğitimli ve sürekli güncelliğe önem veren profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Ataşehir Nakliyat
Şehir içi ve şehirlerarası nakliye ihtiyacınızda bizi her zaman arayarak taşınmanız noktasında tam kapsamlı destek alabilirsiniz. Banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı, fuar ve stant taşımacılığı, okul ve dershane taşımacılığı, hastane taşımacılığı, ambar taşımacılığı, parsiyel yük ve eşya taşımacılığı, parça eşyalarınızın. Taşınması ve diğer benzer taşıma işlerinizde etkin sonuçlar almak istiyorsanız tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Ataşehir nakliyat firmaları kapsamında tarafımızca sağlanan tüm bu taşıma organizasyon uygulamaları bölgede bilinir ve görünür olmamızda en büyük etkendir. Yük ve eşya taşımacılığında en değerli olan şey üstlenilen sorumluluğun tam ve eksiksiz olarak yerine getirilmesidir. Ambalajlama, sarma, paketleme, kutulama gibi benzer tüm koruyucu önlemlerin yük ve eşyanın güvenliği açısından doğru şekilde alınması şarttır. Yetkisiz, uzman olmayan, bilgi ve birikim noktasında ortaya bir şey koyamayan kişi ve firmalardan uzak durmanızı ve işi almak adına size verilen düşük fiyatlara itibar etmemenizi önemle tavsiye ediyoruz. Ataşehir nakliyat firması olarak bizi her zaman arayabilirsiniz. Nakliye isteklerinizin bütçe dostu fiyatlardan gerçekleşmesini sağlamak amacı ile nakliye fiyat teklifi isteyebilirsiniz.  İLETİŞİM

Ataşehir Nakliyat Faaliyetlerimiz;

 • Ataşehir Şehir içi Nakliye
 • Ataşehir Şehirler Arası Nakliye
 • Ataşehir Evden-Eve Nakliye
 • Ataşehir Nakliye
 • Ataşehir Parça Eşya Taşımacılığı
 • Ataşehir Ofis Büro Taşımacılık
 • Ataşehir Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Ataşehir Koli Taşımacılığı
 • Ataşehir Nakliyeci
 • Ataşehir Ucuz Nakliye
 • Ataşehir Taşıma Firması
 • Ataşehir Uygun Fiyata Nakliye
 • Ataşehir Ev Nakliye
 • Ataşehir Ev Taşımacılığı
 • Ataşehir – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Ataşehir Açık Kapalı Kasa Nakliye
 • Ataşehir – Kamyonet Nakliyesi
 • Ataşehir – Kamyonet Kamyon Durakları
 • Ataşehir Nakliyeciler Durağı
 • Ataşehir Nakliyatçı
 • Ataşehir’de Ki Nakliyatçılar
 • Ataşehir’de Ki Nakliyeciler

8 thoughts on “Ataşehir Nakliyat

 • Orhan tanyeri

  01.09.2019 tarihinde ataşehir den hadımköye bir nakliyat işimiz oldu saolsun kadir bey fiyatda yardımcı oldu gayet de güler yüzlü insanlar teşekkürler savaş nakliyat firmasına

  Yanıtla
  • Frk18

   Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz Orhan Bey. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman elimiz den geleni yapmaktayız. İyi günler dileriz Orhan Bey.

   Yanıtla
  • Osman Kahraman

   Ataşehirden acıbademe nakliyat işimizi gerçekleştirdik, eşyalara zarar vermeden dikkatli bir taşıma oldu, ayrıca görüşme sağladığım beyfendi işinin başında ve fiyatta yardımcı oluyor.

   Yanıtla
   • Frk18

    Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Osman Bey. Siz değerli müşterilerimizin memnun kalması için elimiz den geleni yapmaktayız. İyi günler dileriz Osman Bey.

    Yanıtla
 • Yakup orun

  31.08.2019 tarihinde evimi tasitmak icin kadir beyle telefonla gorusduk gayet guzel bi fiyat verdi gelip esyalarimi guzel birsekilde paketleyip tasidilar yeni evime guzel bir sekilde duzenleyip kurdular tesekurler buraya yazip herkesin hic bir suphesi olmadan tasinabilirler

  Yanıtla
  • Frk18

   Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz Yakup Bey. Her şey siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için yapılmaktadır. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir. İyi günler dileriz Yakup Bey.

   Yanıtla
 • Bayram KEMER

  Çok sık ev taşıyan biri olarak ilk defa düzgün işini yapan bir firmaya denk geldim dikkatli olmalarının yanı sıra zamanı çok iyi değerlendirdiler erkenden bitirdiler. savasnakliyat çalışanlarına çok teşekkür ederim

  Yanıtla
  • Frk18

   Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz Bayram Bey. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. Sizler için elimizden geleni yapmaktayız. İyi günler dileriz Bayram Bey.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ARAMA